Skip to content

Kariérní uplatnění

Inteligentní stavění potřebuje motivované a všestranně nadané lidi s originálním smýšlením.

Stavíme výškové budovy, kanceláře, hotely a vzdělávací zařízení, mosty, komunikace – a ještě mnoho dalšího. Jako poskytovatel celého spektra služeb pokrýváme všechny oblasti stavebnictví. Pro tyto rozmanité úkoly potřebujeme taktéž rozmanité zaměstnance.

Zajímá Vás, jaké kariérní příležitosti u nás máte? Pak jste tady správně.

Zkušení zaměstnanci.

Inteligentní stavění potřebuje kreativní talenty.

Know-how našich zaměstnankyň a zaměstnanců tvoří rozhodující konkurenční výhodu. A protože nechtějí patřit k nejlepším ve svém oboru jen dnes, ale i v budoucnu, nabízí jim PORR množství možností pro zvýšení kvalifikace. Tak podporujeme naše zaměstnance nejen v jejich odborném, ale i personálním rozvoji.

Chcete dělat samostatná rozhodnutí, rádi pracujete v týmu, jste otevření inovacím a specialisté ve své profesi? Dejte své kariéře novou perspektivu. U PORRu naleznete v nejrůznějších technických a ekonomických oblastech zajímavé a rozmanité úkoly.

V naší nabídce volných pozic jsou shrnuta všechna aktuálně obsazovaná místa u PORRu v Česku. Pokud momentálně žádná nabídka neodpovídá Vašemu profilu nebo se zajímáte o pozici na některém z našich ostatních trhů, budeme se těšit na Váš životopis a zájem o práci u nás.

Absolventi.

Odstartujte svou kariéru u PORRu.

Dokončili jste vzdělání na vysoké nebo odborné škole a hoříte touhou uplatnit své vědomosti v praxi? Pak jste u nás správně. PORR Vám může nabídnout různé absolventské pozice pro Vaše individuální uplatnění. Abychom profesionálně zvládli budoucí výzvy a stále zůstávali na špičce, hledáme absolventy s nejlepším vzděláním.

Přímý nástup.

Již jste během své práce při studiích získali dostatečné znalosti a víte, v jakém oboru byste chtěli pracovat? Začněte pracovat u PORRu a rovnou převezmete odpovědnost ve svém oboru. Abychom Vám nástup usnadnili, jsou Vám k dispozici v prvních týdnech zkušené kolegyně a kolegové, kteří Vám rádi poradí a pomohou. Díky nim se rychle zorientujete v novém pracovním prostředí a snáze se integrujete. To Vám pomůže, abyste  v nejkratší možné době mohli samostatně zpracovávat své úkoly.

Studenti.

Inteligentní stavění potřebuje čerstvé nápady.

Chcete sbírat první pracovní zkušenosti již během svého studia, nebo se připravit na start své kariéry u PORRu? Pro studující lze v PORRu najít spoustu příležitostí.

Praxe během studia.

Chcete přijít na to, kam by měla směřovat Vaše profesní budoucnost? Pak využijte příležitosti, poznat různé obory a příležitosti v úspěšně rostoucí společnosti a ucházejte se o praxi u nás.

Učnice a Učni.

Inteligentní stavění potřebuje zvídavé nováčky.

V PORRu pro Tebe máme spoustu příležitostí, jak naskočit do stavebnictví. Staň se u nás odborníkem. Těšíme se na Tebe.

Dělnické profese.

Inteligentní stavění potřebuje podnikavé lidi.

Pracovitost a spolehlivost jsou vlastnosti, které tvoří rozdíl. A přesně ty přináší do PORRU náš motivovaný a dobře vyškolený dělnický personál. Proto je také naším cílem, stavět co nejvíce projektů s pomocí našich vlastních zaměstnankyň a zaměstnanců.

To vysvětluje, proč neustále hledáme nové kvalifikované kolegy na dělnické profese. A jelikož nabízíme našim zákazníkům široké portfolio svých služeb, nabízíme též našim dělníkům rozmanité možnosti.