KALKULANT – silniční stavby Ostrava

Náplň práce:

  • kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace
  • zabezpečení poptávek materiálových vstupů, vstupu služeb a dodávek do realizace
  • komunikace s ostatními útvary společnosti a investory
  • příprava soupisu provedených prací a podkladů pro fakturaci
  • příprava podkladů pro realizaci
  • ZBV – změna během výstavby
  • objednávky materiálů

Požadujeme:

  • SŠ stavebního zaměření výhodou
  • absolvent, pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví  výhodou
  • ŘP sk. B
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, office programy, ASPE výhodou
  • schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikativní schopnosti
  • chuť pracovat a nebát se učit nové věci
  • vhodné pro absolventy nebo málo zkušené přípraváře

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti
  • osobní rozvoj
  • velmi dobré zázemí
  • motivační finanční ohodnocení
  • jazykové vzdělávání
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • dobré sociální zázemí a další výhody plynoucí z příslušnosti ke stavebnímu koncernu s celoevropskou působností

KONTAKT:
V případě, že máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete Váš životopis na adresu: Ing. Roman Slaný, tel.: 604 226 441, roman.slany@porr.cz

PORR a.s.

Dubečská 3238/36

100 00  Praha 10