Skip to content
Novinky

Čestné uznání pro skladovou halu Budějovického Budvaru

Stavba skladové haly Budějovického Budvaru, II.etapa, kterou PORR a.s. realizoval ve sdružení se společností EDIKT, získala v rámci soutěže PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2016 – 2018 čestné uznání v kategorii Občanské a průmyslové stavby.

PORR CZ PRESTA Jizni Cechy Budvar

V rámci projektu jsme realizovali areál provozu výroby a provozu logistiky, které jsou propojeny technologickým mostem přes ulici Kněžskodvorská. V ocenění stavby jsou vyzdviženy především unikátní technologie a vizuální atraktivita staveb.

Soutěž PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2016 – 2018 je přehlídkou, kde se prezentují stavby provedené a dokončené v letech 2016 – 2018 v jižních Čechách. Přehlídka podporuje rozvoj stavebnictví v jihočeském regionu a ukazuje kvalitní a hospodárně navržené stavby, dobrá architektonická, technická i technologická řešení stavebního díla. Jedenáctičlenná porota vybírala z celkového počtu 52 přihlášených staveb, které se utkaly v několika soutěžních kategoriích. Cenou vyhlašovatele ČKAIT byly ohodnoceny i naše mosty přes řeku Otavu v Zátaví.

Media

Zde naleznete všechny materiály související s touto tiskovou zprávu. Možná máte ještě doplňující otázky? Jednoduše nás kontaktujte. Těší nás, že Vám můžeme poskytnout odpovědi.

Kontakt
Milena IovevaMluvčí koncernu