Skip to content

Naše zásady

Kdo jsme: naše mise.

150 let zkušeností v projekci, vývoji a realizaci nesčetných významných stavebních děl jak v tuzemsku, tak v zahraničí, tvoří základ naší kompetentnosti. Nadšení, díky kterému přijímáme stále nové výzvy, naše průběžně budované know-how a jeho uplatnění při realizaci nových projektů umožňují náš úspěch. PORR dnes disponuje bohatými zkušenostmi poskytovatele celého spektra služeb, tzv. Full-Service-Providera, a vynikajícími odbornými znalostmi ve všech oblastech stavebnictví. Tyto znalosti nám umožňují důsledně využívat všech stávajících potenciálů trhu.

Co chceme: naše vize.

My v PORRu stavíme s lidmi a pro lidi. Chceme realizovat projekty, které nadchnou celé generace. Dle našeho motta: „Inteligentní stavění spojuje lidi“ vytváříme pro nás i naše potomky hodnotnou budoucnost. Našim partnerům a zadavatelům dáváme jistotu, že volbou PORRu učinili nejlepší rozhodnutí.

Jak pracujeme: naše podniková kultura.

PORR sází na inteligentní růst, trvalý vývoj výnosů a hodnot. Naše investory přesvědčujeme svou identifikací se s našimi projekty, schopností poskytovat mimořádné služby a průběžným rozvojem našeho know-how. Stavíme na schopnostech a angažovanosti každé PORRačky a PORRáka. Společný základ tvoří naše podnikové hodnoty, jako týmových duch nebo partnerská spolupráce napříč všemi oblastmi PORRu – neboť jen tak můžeme dosahovat špičkových výkonů. Naše zaměstnanecké zásady zahrnují způsob, jak se ovlivňujeme navzájem mezi sebou, ale i s našimi zákaznicemi a zákazníky, partnery a společností. To zvyšuje motivaci každého jednotlivce a jeho identifikaci se s podnikem.

Jak jednáme: naše chování.

Všechny PORRačky a PORRáci se hlásí k našim podnikovým hodnotám a přinášejí své schopnosti a výkony, které jsou s nimi v souladu. Naše zaměstnanecké zásady platí pro všechny -  nezávisle na činnosti, hierarchii nebo působišti. Poskytují nám orientaci a popisují, jak se k sobě chováme sami mezi sebou, a jak interagujeme s našimi zákaznicemi a zákazníky, partnery a společností.