Zum Inhalt springen

PŘÍPRAVÁŘ/ ROZPOČTÁŘ – mosty a inženýrské konstrukce

Náplň práce:

  • Vypracování a kompletace obchodních nabídek
  • komunikace se zadavatelem a projektantem
  • vypracování rozpočtů, zpracování kalkulaci
  • kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace a zadávacích podmínek
  • zpracovávání dotazů a zapracování dodatečných informací k jednotlivým zakázkám
  • zajišťování a výběr subdodavatelů
  • zpracování a ocenění ZBV při realizaci staveb
  • komunikace s ostatními útvary

Požadujeme:

  • minimálně SŠ stavebního zaměření
  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví  výhodou
  • ŘP sk. B (aktivně)
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC  - MS OFFICE
  • flexibilita, samostatnost, důslednost, spolehlivost
  • očekáváme proaktivní a iniciativní přístup
  • znalost kalkulačních programů výhodou

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní rozvoj
  • velmi dobré technické zázemí
  • dobré sociální zázemí a další výhody plynoucí z příslušnosti ke stavebnímu koncernu s celoevropskou působností
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • lokalita Praha

KONTAKT:
V případě, že máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete Váš životopis na adresu: kariera@porr.cz

PORR a.s.
Dubečská 3238/36
100 00 Praha 10