Zum Inhalt springen

STAVBYVEDOUCÍ / MISTR – Geotechnik (Brno)

Náplň práce:

Práce u velkoprofilové (maloprofilové) vrtné soupravy

Zpracovává a spolupracuje na technickém, technologickém, organizačním řešení stavby a kalkulaci

Řídí provádění stavebních a montážních prací (vlastních zaměstnanců i subdodavatelů)

Řídí stavbu v souladu s ekonomickými pravidly společnosti

Jedná jménem společnosti s investorem a příslušnými úřady

Zajišťuje dodržování technických norem, technologických předpisů při realizaci zakázky

Uplatňuje a kontroluje  dodržování předpisů a dokumentace

Zajišťuje dodržování ZP a prováděcích právních předpisů a interních pracovně-právních

Zajišťuje vedení a uložení požadované dokumentace

Zajišťuje předávání stavby a opravy reklamovaných vad

Zajišťuje průběh výběrového řízení na subdodávky

Připravuje a zabezpečuje dodržování technologických předpisů, technických norem a KZP při realizaci stavby

Účastní se kontrolních dnů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • praxi ve stavebnictví (stavbyvedoucí/mistr) min. 3 roky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pracovitost, flexibilita a osobní odpovědnost
  • spolehlivost, ochota se učit nové věci
  • Znalost vybraných stavebních technických norem a technologických postupů
  • Znalost příslušné legislativy

Co vám můžeme nabídnout:

  • mimořádné prémie/bonusy
  • služební automobil, telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti, osobní rozvoj
  • dobré sociální zázemí a další výhody plynoucí z příslušnosti ke stavebnímu koncernu s celoevropskou působností.
  • smlouvu na dobu neurčitou

Nástup: po dohodě IHNED

V případě, že máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete Váš životopis na adresu: kariera@porr.cz.