Skip to content
Informace pro tisk

Thomas Stiegler byl jmenován členem představenstva společnosti PORR

Vídeň, 03.12.2018 – Nominační výbor dozorčí rady jmenoval dnešního dne Thomase Stieglera dalším členem představenstva společnosti PORR AG. Do budoucna ponese pan Stiegler v rámci představenstva odpovědnost za obchodní jednotku pro mezinárodní projekty – Business Unit 3. Příslušná usnesení by měla být přijata na zasedání dozorčí rady, které se bude konat dne 06.12.2018.

Po ukončení studia podnikového hospodářství pracoval Thomas Stiegler ve společnosti KPMG, zabývající se účetními audity. Roku 1993 pak zahájil svoji mezinárodní kariéru u společnosti Bilfinger Berger AG (nyní Bilfinger SE). Do roku 2010 pracoval v různých řídících funkcích na mezinárodních stavebních projektech v Asii, Evropě, v regionu středního východu a severní Africky a rovněž v Severní Americe.

Od roku 2010 se Stiegler podílel na řízení obchodní jednotky Business Unit 3 - International ve společnosti PORR Bau GmbH a významně přispěl k rozšíření stavebních aktivit v Kataru, mimo jiné se podílel na výstavbě metra ve městě Dauhá (1,9 mld. EUR) a stadionu „Al Wakhra“, kde se uskuteční Mistrovství světa ve fotbale. Kromě arabských zemí odpovídá pan Stigler za aktivity koncernu ve východní Evropě a v severoevropských zemích.

„Rozhodnutí výboru dozorčí rady jmenovat mezinárodně uznávaného vrcholového manažera a znalce v oboru stavebního průmyslu Thomase Stieglera členem představenstva společnosti PORR lze snadno vysvětlit naší strategickou orientací: chceme dále posílit naše domácí trhy i náš mezinárodní obchod. S ohledem na celá desetiletí zkušeností a četné úspěchy na mezinárodním poli je Thomas Stiegler tou pravou volbou pro tento úkol“, je o svém budoucím kolegovi v představenstvu přesvědčen Karl-Heinz Strauss, CEO společnosti PORR AG. „Thomase Stieglera znám již osm let, a vážím si jej jako dobrého stratéga, člověka, který dokáže věc promyslet ze všech aspektů a správně rozhodnout, který nikdy neztrácí ze zřetele operativní obchod. Mám radost, že s ním budu moci v budoucnu ještě úžeji spolupracovat.“

Media

Zde naleznete všechny materiály související s touto tiskovou zprávu. Možná máte ještě doplňující otázky? Jednoduše nás kontaktujte. Těší nás, že Vám můžeme poskytnout odpovědi.