Skip to content

Greenline Kačerov

Data a fakta
Firma PORR a.s.
Zadavatel Centrum Kačerov, s.r.o./Karimpol Group
Město/Země Praha - Česká republika
Druh projektu Certifikace budov, Kanceláře
Doba výstavby 04.2013 - 03.2015

Kancelářská nemovitost s vynikající dopravní dostupností v Praze - Kačerově

Administrativní budovu Greenline Kačerov tvoří železobetonová konstrukce a je členěna do čtyř podzemních a sedmi nadzemních podlaží. Ta se rozprostírají na hrubé podlažní ploše 27 718 m2. Novostavba se nachází v lokalitě s vynikající dopravní dostupností v pražské čtvrti Kačerov.  V bezprostřední blízkosti je stanice metra. Z budovy je možný přímý nájezd na dálnici D1. 

V prvním nadzemním podlaží je umístěna jídelna a kanceláře. V dalších podlažích se nacházejí kancelářské plochy s odpovídající infrastrukturou. Recepce, zasedací místnosti, komunikační a odpočinkové zóny dělají z kanceláří moderní pracovní místa, kde se cítíte dobře. Ve dvou nejvyšších podlažích jsou situovány zelené terasy.

Objekt navíc nabízí místnost pro cyklisty se sprchou a šatnou. K dispozici jsou též parkovací stání pro elektrická a hybridní vozidla.

V podzemních podlažích se nacházejí parkovací místa pro zaměstnakyně a zaměstnace, sklady a technické místnosti pro klimatizaci a hasicí zařízení. Instalační šachty, schodiště, výměníková stanice, dieselagregát, hlavní server, místnosti odpadového hospodářství, hlavní rozvodna nízkého napětí a transformátorová stanice jsou situovány též v podzemních podlažích. 

Projekt splňuje požadavky certifikace LEED GOLD.