Skip to content

Pozemní stavby

Tvarujeme městská panoramata.

Ať se jedná o administrativní budovy, hotely, průmyslové haly, školská zařízení, obytné domy nebo revitalizace památkově chráněných objektů – PORR realizuje stavby na klíč v celém spektru pozemního stavitelství v nejvyšší kvalitě. Společně se skupinou PORR disponujeme v Česku kompletní odborností, což nám umožňuje přijímat i nevšední a technologicky náročné výzvy.

Jako full-service provider a generální dodavatel staveb po celé České republice realizujeme projekty od projekce po dokončení a předání zadavatelům. Dokonalost, spolehlivost a dodržování termínů jsou přitom našimi nejdůležitějšími principy. 

Na přání zajistíme stavební povolení a projektovou a prováděcí dokumentaci. Následně převezmeme přípravu stavby, realizaci díla a postaráme se o kolaudaci, abychom mohli investorovi předat hotové dílo na klíč k bezstarostnému užívání. 

Navíc připravíme vše také pro úspěšnou certifikaci budovy a následnou správu objektu. Disponujeme vlastním zkušeným týmem zaměstnanců včetně konzultanta s titulem LEED Accredited Professional.

Vaše kontaktní osoby pro pozemní stavby.

Oblast Praha I Jan Soldán Ředitel Oblasti Praha I
Oblast Praha II Karel Köhler Ředitel Oblasti Praha II
Oblast České Budějovice Jan Syllaba Ředitel Oblasti České Budějovice
Oblast Morava Milan Polášek Ředitel Oblasti Morava
Monolitické konstrukce Peter Guth Vedoucí oddělení monolitických konstrukcí

Vybrané projekty pozemních staveb.

Jednou z našich nejnapínavějších výzev je moci utvářet svými stavbami ráz měst a obcí a pozitivně ovlivňovat jejich obyvatele. PORR se těší u svých partnerek a partnerů, klientek i klientů vysoké důvěře: vědí, že do každé zakázky vložíme to nejlepší.